تبلیغات
کهکشان راه شیری - تصاویر فوق العاده از آبشار آنجل
1391/11/21

تصاویر فوق العاده از آبشار آنجل

   نوشته شده توسط: م ف    نوع مطلب :نقاط شگفت انگیز دنیا ،
پرونده:Salto angel.jpg

68812 532 تصاویر هوایی فوق العاده زیبا از آبشار آنجل

68811 738 تصاویر هوایی فوق العاده زیبا از آبشار آنجل

68810 754 تصاویر هوایی فوق العاده زیبا از آبشار آنجل

68812 532 تصاویر هوایی فوق العاده زیبا از آبشار آنجل

68813 349 تصاویر هوایی فوق العاده زیبا از آبشار آنجل

68809 479 تصاویر هوایی فوق العاده زیبا از آبشار آنجل

آبشار آنجل‏ طولانی‌ترین آبشار دنیا به ارتفاع ۹۷۹ متر است که در میان جنگل‌های دورافتاده پارک ملی کانایما در ایالت بولیوار در جنوب شرقی کشور ونزوئلا جای دارد.

چون این آبشار در جنگلهای انبوه قرار دارد، تا دهه ۱۹۳۰ که دولت ونزوئلا به جستجو با هواپیما نپرداخته بود ناشناخته باقی‌مانده بود.

نام این آبشار برگرفته شده از نام جیمز آنجل، کاوشگر آمریکایی است که هواپیمای خود را نزدیک این آبشار بعد از شناسایی در سال ۱۹۳۵ میلادی فرود آورد.

شاید آرزوی هر کسی بازدید از این آبشار زیبا باشد که قطعا بهترین راه دیدن این آبشار، رفتن به کشور ونزوئلاست، البته اگر اینکار چه از نظر مالی و چه از نظر زمانی برای شما سخت نباشد. اما اگر به هر دلیلی امکان رفتن به کشور ونزوئلا و دیدن آبشار انجل را ندارید، زیاد ناراحت نشوید چرا که تعدادی عکس ۳۶۰ درجه پانوراما از این آبشار وجود دارد که بسیار خیره کننده است.

این تصاویر توسط عکاسی بنام Dmitry Moiseenko تهیه شده که این عکاس این تصاویر را با استفاده از یک هلیکوپتر و در مدت ۲ روز تهیه کرده است. شما می توانید با استفاده ابزارهایی که وجود دارد برروی مکانهای مورد نظر زوم کرده ، به اطراف حرکت کرده و از دیدن مناظر لذت ببرید.
برای دیدن تصاویر با کیفیت بالا اینجا و برای دیدن تصاویر با کیفیت پایین تر اینجا کلیک نمایید و از تجربه سفر خود به مابگویید!